Горілка Nepoborna 0.7 л 40% [4820219271093] - самовивіз у Києві з магазинів PROВИНО | Купити в Україні з доставкою у Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Львів | Найкраща ціна, відгуки, рейтинг

Горілка Nepoborna 0.7 л 40% [4820219271093]

  • Бренд: Nepoborna
  • В наявності
384 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.
NEPOBORNA — створений під час спротиву, бренд високоякісної горілки, який на 15-20% доступніший за імпортні аналоги. Відоме зображення на етикетці пляшки використовується офіційно, за згоди його автора — Бориса Гроха (українського художника з Криму). Завдяки ретельному пошуку та відбору унікальних спиртів, вдалося створити характерну та впізнавану горілку, складові якої перевершують діючі в Україні стандарти. Над розробкою NEPOBORNA працював Іван Бачурін, президент Асоціації сомельє України.

З 11 варіацій горілки він і ще 50 сомельє та барменів обрали найкращу. Жорсткі вимоги до спирту «Люкс» при виробництві: він має бути в 3 рази кращим за нормативи (за вмістом альдегідів і сивушних масел). Для виробництва обрали Уманський ЛГЗ. Заснований у 1896 році, зараз він переважно працює на експорт, що підтверджує високі вимоги до якості, яка гарантується двома сертифікатами Кашрут.

Бренд NEPOBORNA націлений підтримувати відновлення України. Насамперед — завдяки експорту, адже у планах масштабний вихід на міжнародні ринки та створення потужного бренду світового рівня, а також з допомогою системи донатів з продажу кожної пляшки.
Характеристики
Країна Україна
Об `єм 0.7 л
Міцність 40%
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Прозорий
Аромат Збалансований, освіжаючий
Смак Класичний
Гастрономічна поєднуваність З м'ясними, іншими ситними стравами
Температура подачі 5°С (в літній сезон) - 12°С (в зимній сезон)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре