Чача Грузії Chateau Mukhrani 43 % , 0.7 л [4860008470177] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Чача Грузії Chateau Mukhrani 43 % , 0.7 л [4860008470177]

1 599 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Бренд Chateau Mukhrani був заснований на традиціях виноробства в області Мухрані, чия історія виноробства обчислюється тисячоліттям. У 1512 році цар Давид Картлійський подарував маєток Мухрані своєму братові князю Баграту. Відтоді до царського імені Багратіоні додався титул Мухран-Батоні. Історія виноробства в Шато Мухрані почалася у 1876 році, коли Іване Мухран-Батоні повернувся з Франції та вирішив ввести в Грузії поняття chateau.

Шато Мухрані розташоване в одному з наймальовничіших місць Східної Грузії, на рівнині між Кавказьким і Тріалетського гірськими хребтами, у басейнах річок Ксана й Арагві, всього за 35 км від Тбілісі. Виноградники господарства розташовані на найкращих ділянках цієї вишуканої землі. Це перший та єдиний воістину царський маєток, який поєднує виноградник, виноробню, палац і історію.

У 2003 році міжнародна група компаній Marussia Beverages спільно з грузинськими партнерами заснували компанію Chateau Mukhrani з наміром відродити колишню славу маєтку та відновити виробництво вин у Мухрані із застосуванням сучасних і традиційних технологій. Нове Шато Мухрані прагне створити сильний бренд, який гідно представить грузинські вина на міжнародному ринку.

Гармонійний симбіоз родючих ґрунтів та історії, традицій і сучасних технологій створив шедеври, які ми називаємо винами Chateau Mukhrani.

Характеристики
Виробник Chateau Mukhrani
Країна Грузія
Регіон Картлі
Сорт винограду Горулі Мцване, Ркацителі, Сапераві, Тавквері, Шавкапіто
Об `єм 0.7 л
Міцність 40%
Категорія Чача

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари