Виноградна горілка Shabo Grape Vodka Riesling / Рислінг 40% 0.375 л [4820070406627] - самовивіз у Києві з магазинів PROВИНО | Купити в Україні з доставкою у Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Львів | Найкраща ціна, відгуки, рейтинг

Виноградна горілка Shabo Grape Vodka Riesling / Рислінг 40% 0.375 л [4820070406627]

  • Бренд: Shabo
  • Немає в наявності
345 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.
В основі колекції виноградної горілки Shabo — добірний виноград сортів Мускат Оттонель, Ркацителі, Рислінг, Совіньйон Блан і Шардоне, зібраних вручну з найкращих ділянок шабського теруару.

Рецепт створення цього благородного напою високої гами розробили винороби компанії Shabo. Потрійна дистиляція, оброблення молоком із подальшою фільтрацією на алмазному, золотому й срібному фільтрах надають виноградній горілці кришталевої чистоти й додаткових унікальних природних властивостей.

Shabo — це сучасне українське виноробне підприємство з повним циклом виробництва, засноване у 2003 році на базі найдавнішого винного виробництва України в селі Шабо. До його структури входять «Винний дім Шабо», «Дім ігристих вин Шабо», а також «Коньячний дім Шабо».

Shabo — це єдиний теруар України, 1200 га виноградників і 4 млн виноградних лоз, велика частина яких — це європейські сорти з найкращих розплідників Європи (Каберне Совіньйон, Каберне Фран, Мерло, Мускат Оттонель, Піно Грі, Піно нуар, Рислінг Рейнський, Совіньйон Блан, Сіра, Трамінер рожевий, Шардоне та ін.).

Shabo — це тихі вина, ігристі, вермути, бренді, коньяки України й виноградна горілка.

Shabo — єдина в Україні компанія, яка дістала право створювати преміальні вина «Контрольованого найменування за походженням» (український аналог французьких Appellation d'origine controlee).

Shabo — це культура споживання вина.

Характеристики
Країна Україна
Класифікація Горілка
Об `єм 0.375 л
Міцність 40%
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Прозорий
Аромат Характерні відтінки використовуваних сортів винограду
Смак Тонкий, більш м'який, ніж смак пшеничної горілки
Гастрономічна поєднуваність Як аперитив і дижестив, гармонійно поєднується з подрібненими фруктами та м'ятою
Температура подачі 8-12 °С

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре