Бренді Шабо ХО, 10 років, 40%, 0.5 л [4820070408799] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Бренді Шабо ХО, 10 років, 40.0%, 0.5 л [4820070408799]

  • Бренд: Shabo
  • В наявності
489 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.
Елітну колекцію витриманих бренді Shabo отримано методом асамбляжу. Для її виготовлення ми використовували переважно французькі коньячні спирти преміумкласу, отримані з добірного білого винограду, з витримкою від 7 до 20 років.

Винороби Shabo створили цю колекцію за французькими коньячними стандартами й утілили в ній ні з чим непорівнянний неповторний стиль Shabo.

Багаті тони тривалої витримки, вишуканий букет із квітковими й фруктовими нотками, золотисто-бурштинове забарвлення витриманих бренді Shabo дарує незабутню насолоду шанувальникам цього аристократичного напою.

Shabo — це сучасне українське виноробне підприємство з повним циклом виробництва, засноване у 2003 році на базі найдавнішого винного виробництва України в селі Шабо. До його структури входять «Винний дім Шабо», «Дім ігристих вин Шабо», а також «Коньячний дім Шабо».

Shabo — це єдиний теруар України, 1200 га виноградників і 4 млн виноградних лоз, велика частина яких — це європейські сорти з найкращих розплідників Європи (Каберне Совіньйон, Каберне Фран, Мерло, Мускат Оттонель, Піно Грі, Піно нуар, Рислінг Рейнський, Совіньйон Блан, Сіра, Трамінер рожевий, Шардоне та ін.).

Shabo — це тихі вина, ігристі, вермути, бренді, коньяки України й виноградна горілка.

Shabo — єдина в Україні компанія, яка дістала право створювати преміальні вина «Контрольованого найменування за походженням» (український аналог французьких Appellation d'origine controlee).

Shabo — це культура споживання вина.

Характеристики
Виробник Shabo
Країна Україна
Сорт винограду Аліготе, Ркацителі
Витримка 10 років
Об `єм 0.5 л
Міцність 40%
Категорія Бренді
Дегустаційні замітки
Аромат Володіє складним розвиненим ароматом, з тонами витримки
Смак Має повний збалансований смак
Гастрономічна поєднуваність Аперитив - діжестів
Температура подачі 18-20 ° C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари