Вино Іспанії Bach Extrisimo Rosado Seco, DO Penedes, 13.5%, Рожеве, Сухе, 0.75 л [8410013192012] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Іспанії Bach Extrisimo Rosado Seco, DO Penedes, 13.5%, Рожеве, Сухе, 0.75 л [8410013192012]

  • Бренд: Bach
  • В наявності
330 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Bach Extrisima Rosado — гармонійний купаж із трьох червоних сортів винограду, який проводиться згідно з традиційною методикою виноробства. Кожен сорт винифікують окремо, по черзі проходять пресування, охолодження і ферментацію в сталевих ємностях за контрольованої температури.
"Вінья Екстрисима Росадо — свіже та збалансоване фруктове вино з приємним і чистим ароматом і довгим, солодким присмаком. Рекомендується як аперитив.

Перші сторінки історії іспанської виноробної марки Masia Bach сягають 1915 року, коли брати Рамон і Пер Бах переїхали з Берселони в Сант-Астеба-Сасрубирас і придбали маєток Кан Естрада, що датується ХVIII століттям. Завдяки стабільному доходу, який сім'я Бах отримувала від торгівлі бавовною з Близького Сходу, вони мали можливість інвестувати у винарню: розширили території виноградників, збудували новий 95-метровий льох для старіння вин, закупили понад тисячу дубових бочок із бордоського дуба. Метою братів Бах було створення якісних вин, придатних до витримки.

Перші вина вони випустили під назвою Екстрисимо — це поняття, яким в Іспанії традиційно називали бавовну найвищої якості, привезену з Індії чи Єгипту. Вперше вина від Masia Bach були представлені громадськості на міжнародній виставці, що пройшла в 1929 році в Барселоні. Однак, Громадянська війна, що прийшла незабаром, внесла корективи в безхмарні плани на майбутнє власників Masia Bach. Один із братів був убитий, а другий, не зумівши впоратися з втратою, в 1942 році продав нерухомість. Впродовж трьох наступних десятиліть винарня змінила безліч власників. Так тривало доти, поки в 1975 році її не купила сім'я Равентос, яка прийняла мудре рішення, ввівши в керування нащадків родини Бах, які й сьогодні мають не останній стосунок до справ фірми.

Характеристики
Виробник Masia Bach
Країна Іспанія
Регіон Каталонія
Сорт винограду Каберне Совіньон, Мерло, Темпранільо
Вміст цукру Сухе
Колір Рожеве
Об `єм 0.75 л
Міцність 13%
Зрілість Пити, але можна витримувати
Категорія Тихе
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Яскравий малиново-рожевий колір
Аромат Інтенсивний аромат червоних фруктів і абрикоса на тлі кислої карамелі.
Смак Смачний і об'ємний, з чудовою свіжістю та елегантним смаком. Тривала ароматна пам'ять полуниці та малини.
Гастрономічна поєднуваність Ідеальне вино для супроводу багатьох страв; від ковбас, рису та макаронних виробів до твердої риби, такої як морський чорт, тріска, тунець і біле м’яс.
Температура подачі 16-18 ° C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари