Вино Іспанії Ego Bodegas Don Baffo Blanco, 13%, Біл, Сух, 0,75 л [8437013527392] - купити в інтернет-магазині PROВИНО
Вино Іспанії Ego Bodegas Don Baffo Blanco, 13%, Біле, Сухе, 0.75 л [8437013527392]
Акція -20%

Вино Іспанії Ego Bodegas Don Baffo Blanco, 13%, Біле, Сухе, 0.75 л [8437013527392]

500 грн 399 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Засновники Ego Bodegas були пов'язані зі світом вина впродовж більш ніж десять років. Приваблені магією комбінації теруара, такого різноманітного регіону Хумілья, улюбленого корінного жителя цієї землі — сорт винограду Monastrell, засновник приймає рішення побудувати новий проєкт, швидше спільноту цінувальників сильного, яскравого, зухвалого сорту винограду Monastrell, який становить 80% всіх посадок. Ego Bodegas — молода виноробня в іспанському регіоні Хумілья, яка за дуже короткий термін встигла завоювати повагу та визнання винних критиків світу. Процес виробництва вин організований на найвищому рівні з точним контролем усіх виробничих процесів.

Під час посушливого літа, заморозків взимку, але завдяки багатству ґрунту на вапняк (зберігає тривалий час тепло) дає гарні результати з основним сортом винограду Monastrell. За 5 років, сім'я купувала найкращі виноградники в регіоні. Сьогодні виробнику належить 25 гектарів у перспективному регіоні, Murcian (Мурсія) DO з Хумілья, на південному сході Іспанії. Літо в регіоні дуже спекотне, сухе. Але історичні сорти винограду, цього регіону, процвітають у цих умовах, зокрема й Monastrell, який займає 80% від усіх посадок. Винарня розташована в декількох кілометрах від історичного центру міста Хумілья.

З початку будівництва нашого проєкту, ми дбали про дрібні деталі, щоб забезпечити умови, які дають змогу нам працювати якнайкраще, сприяючи спільному проживанню традиційних методів із сучасними технологіями виробництва. Грона винограду після збирання з кожного виноградники ферментують окремо в сталевих чанах об'ємом від 4 до 20 тис. літрів. В середньому ферментація займає від 18 до 20 днів. Вина бодегі можуть вживатися з перших днів розливу, проте всі вони мають дуже гарний потенціал до витримки. Клімат у регіоні континентальний із впливом Середземного моря зі Сходу та плато регіону Ла-Манча на Заході. Сонячний і посушливий клімат дає виноградним лозам понад 3000 сонячних годин на рік. Це один із найбільш посушливих районів Іспанії з контрастами температур влітку та взимку. У такому кліматі грона визрівають невеликими, з гарною концентрацією цукру та чудовою кислотністю. Виноград збирається вручну в 15-кілограмові ящики, потім виноград проходить етап відбору на сортувальному столі. Вина виходять дуже витонченими та насиченими, що підтверджується регулярними високими оцінками винних критиків.

Характеристики
Виробник Ego Bodegas
Країна Іспанія
Регіон Хумілья

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари