Вино Італії DOMODO Primitivo Puglia IGP, 2016, Puglia, 12, 0%, Червоне, Сухе, 0.75 л. [8023354064216]
Акція -21%

Вино Італії DOMODO Primitivo Puglia IGP, 2016, Puglia, 12, 0%, Червоне, Сухе, 0.75 л. [8023354064216]

315 грн 249 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

В 1962 році 19 виноробів з San Marzano, сім'ї яких обробляли землю протягом кількох поколінь, об'єднали свої зусилля для створення виноробні Cantina San Marzano. Зараз виноробня налічує 1200 виноградників, вона стала однією з найвідоміших в Апулії. Безпосередній зв'язок із землею є відправною точкою для існування цієї виноробні. Не дивно, що творці Cantine San Marzano присвятили себе вирощуванню в основному двох великих сортів винограду Апулії: Примітиві та Негромаро. Cantine San Marzano стане приємним відкриттям для тих, хто ще не встиг познайомитися з червоними винами цього регіону. У кожній пляшці ви зможете відчути особливий зв'язок між любов'ю до землі й інноваціями. Щоб підтвердити це, досить лише згадати численні позитивні оцінки та думки всіх основних гідів. Крім цього, Cantine San Marzano також створює солодкі вина, з великою різноманітністю Primitivo Passito. Кожна пляшка вина є підтвердженням широкого потенціалу Апулії, землі, яка з щороку дедалі більше відкривається завдяки розвитку виробництва, орієнтованого на якість. На сьогодні вина San Marzano поширені в багатьох країнах світу, як-от Німеччина, Японія, США, Канада, Швейцарія, Великобританія, Бразилія, Бельгія, Нідерланди тощо. Продукція San Marzano також випускає такі лінійки як Primavoce, Masseria Pietrosa, Vora і Palmenti.

Характристики
Виробник Cantine San Marzano
Країна Італія
Регіон Апулія
Класифікація IGP
Сорт винограду Примітиву
Рік (вінтаж) 2016
Вміст цукру Сухе
Колір Червоне
Міцність 12%
Особливості Виноградники знаходяться в серці так званої землі "terra rossa" (червона грунт). Збір винограду проходить в перші тижні вересня.
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Глибокий рубіновий з фіолетовими відтінками
Аромат Інтенсивна і широка палітра ароматів, зокрема добре чутні: вишня, черешня, трохи спеції.
Смак Легке і м'яке, добре структуроване вино, зі збалансованими танинами, тривалим фруктовим присмаком.
Гастрономічна поєднуваність Рекомендуємо вживати з першими стравами, стравами з червоного м'яса і дичиною, зрілими сирами.
Температура подачі 16-18 ° C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари