Віскі Шотландії Robert Burns / Роберт Бернс, 43%, 0.7 л (в тубусі) [5060044482397] - самовивіз у Києві з магазинів PROВИНО | Купити з доставкою в Україні та Київ | Найкраща ціна, відгуки, рейтинг

Віскі Robert Burns / Роберт Бернс, 43%, 0.7 л (в тубусі) [5060044482397]

1 579 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

У XIX столітті на острові Арран почали активно працювати 50 нелегальних винарень, слава про яких зазоріла у всій Шотландії. На острові були ідеальні умови для виготовлення віскі: чудова вода, зм'якшена торфом і очищена гранітом, росте найкращий солод у Шотландії, а сам острів омивається теплою морською течією — Гольфстрімом, що створює особливий мікроклімат. У той час відомий шотландський поет Роберт Бернс не тільки складав вірші, він заробляв собі на прожиття, працюючи інспектором служби, яка контролювала легальність виробництва віскі. Але ходили легенди, що поет не дуже суворо ставився до виробників напою та навіть дегустував віскі прямо на винарні. Саме тому в його збірках стільки поем, присвячених цьому напою. Автограф, ім'я та портрет всесвітньо відомого Роберта Бернса, що оспівує Шотландію та її знамените віскі, на етикетці віскі може використовувати тільки винарня Арран.

Історія компанії "Айл оф Арран Дистилері" почалася в 1994 році, коли родина Каррі відкрила винарню на шотландському острові Арран, недалеко від села Локранза. Винокурня використовувала у своїй роботі традиційні методи виробництва віскі, зробивши ставку на перевірену часом якість продукту, і завдяки цьому її продукція досить швидко набула доброї репутації серед покупців. Родині Каррі довелося побудувати нову винокурню, оскільки з 1837 року на острові Аран не було жодного заводу з виробництва віскі. Винокурня зручно розташувалася в прекрасній долині, оточеній пагорбами, біля старовинного замку XIV століття.

Воду для віскі Арран беруть із джерела Ізон Бьорах, розташованого на покладах гравію, граніту, торфу, піску та глини. Саме вода забезпечує неповторний злегка торф'яний і трохи димний аромат віскі Аран. Спирти на винокурні Аран почали виробляти вже 1995 року, витримуючи їх у бочках з-під шері, але фактично напій набув статусу віскі тільки з червня 1998 року, а перші пляшки продукції були запропоновані покупцям тільки 2001 року.

Характеристики
Виробник Isle of Arran Distillery
Країна Шотландія
Регіон Остров Арран
Класифікація Односолодовий
Витримка Не вказано
Об `єм 0.7 л
Міцність 43%
Категорія Віскі
Пакування В тубусі
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Світло-бурштинового
Аромат Аромат віскі характеризується солодкими та вершковими тонами літніх фруктів, меду та іриски
Смак Ідеальне поєднання багатих солодових та щедрих ванільних відтінків утворює красивий, свіжий та гладкий смак віскі. Також присутні вишукані тони спецій та дубової кори. У післясмаку відчуваються тони фундуку та молочного шоколаду
Гастрономічна поєднуваність Віскі рекомендується вживати у чистому вигляді, або з додаванням шматочка льоду
Температура подачі 18-21 °C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари