Горілка України Український дух (Ukrainian spirit) в под.короб. 40% 0.7 л [4820131391626]

640 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Загальна виробнича потужність ДП "Укрспирт" — понад 36 мільйонів декалітрів на рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик. Заводи ДП "Укрспирт" також обладнані цехами з виробництва лікеро-горілчаних виробів. Ми маємо все необхідне для виробництва найякісніших алкогольних напоїв — від висококласного обладнання та якісних ресурсів, до найкращих фахівців галузі.

Пріоритет для ДП "Укрспирт" — це якість продукції. На підприємстві впроваджено та сертифіковано систему управління якістю, безпечністю та екологічного керування: ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ХАССП (Hazard Analysis and Critical Control Points). Якість готової продукції та сировини, що використовується у виробництві, контролюють виробничі лабораторії ДП "Укрспирт". Лабораторії підприємства обладнані сучасним вимірювальним обладнанням, яке дає можливість здійснювати якісний і кількісний контроль сировини, напівпродуктів виробництва та готової продукції.

Класична біла горілка Ukrainian Spirit, вироблена за класичною технологією, але з використанням спеціально відібраних обмежених партій спирту. Поготів, що такі можливості є, позаяк Луцький ЛГЗ (Луцьке МПД ДП "Укрспирт") працює в прямій зв'язці з Луцьким спиртозаводом (ДП "Луцький спиртогорілчаний комбінат"), що є під керуванням державного підприємства "Укрспирт".

  • рецептура невибаглива (спирт "Люкс" і цукор), водночас є ціла низка технологічних особливостей
  • досить тривале відстоювання спирту перед створенням композиції (ємнісне господарство дозволяє)
  • використання власного ноу-хау щодо води та водопідготовки
  • делікатне очищення сортування з використанням фільтрів фана нового покоління
  • тривалий "відпочинок" горілки перед розливом (не менш ніж 10 днів)
  • крафтове оформлення пляшки

Загалом, це традиційна українська горілка з вираженою апеляцією до національної ідентичності та з повністю чітким європейським стилем.

Характристики
Виробник Укрспирт
Країна Україна
Об `єм 0.7 л
Міцність 40%
Пакування В коробці
Дегустаційні замітки
Аромат Класичний, з тонкими рослинними складовими в першому носі і розвиненими злаковими в розвиток.
Смак З асимільованим спиртом, легкої плодової солодкістю спочатку і тонкої злакової нотою в розвитку. Гранично збалансоване і чисте післясмак з легкою терпкістю в самому фіналі.
Температура подачі 8 ° С

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари