Віскі Шотландії Ardbeg 10 р., 46%, 0.7 л (под.уп) [5010494195286] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Віскі Шотландії Ardbeg 10 р., 46%, 0.7 л (под.уп) [5010494195286]

  • Бренд: Ardbeg
  • В наявності
4 798 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Винокурню Ardbeg можна справедливо вважати одним із королів острова, а віскі Ardbeg візитною карткою Айли. Виробництво віскі Ardbeg було відкрите 1815 року сім'єю Макдугалів, відомими землевласниками на Айлі. У будівництві винокурні вони побачили можливість підвищити свої прибутки завдяки використанню надлишків ячменю. Пращури МакДугалл — Лорди Островів — правили більшою частиною Шотландії в XII—XV століттях. Саме зв'язок із давніми часами пояснює те, що історія віскі Ardbeg просякнута кельтськими таємницями та легендами.

Віскі Ardbeg якнайкраще передає дух острова Айла. Це стосується не тільки насиченості та багатогранності його смаку з відтінками торф'яного диму (результат копчення солоду на торфі), але й кельтського стилю, який не випадково використовувався в оформленні етикеток цього віскі. Зокрема, найгарніший золотий вузловий орнамент літери «А» в назві віскі був запозичений з ірландського рукопису, відомого як «Келлська книга». У рукопис цей орнамент був так само перемальований з розташованого неподалік від винокурні Кілдатонського хреста, який був установлений ще в VIII столітті. Темно-коричневий «копчений» відтінок етикетки й букви кремового кольору символізують «димчастий копчений» і вершковий відтінки смаку, властиві всім сортам віскі Ardbeg.

Характеристики
Виробник Ardbeg
Країна Шотландія
Регіон Айла
Класифікація Односолодовий (Single Malt)
Витримка 10 років
Об `єм 0.7 л
Міцність 40%
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Природний, з бурштиновими відтінками
Аромат Багатогранний аромат з вираженими нотами шоколаду і кориці.
Смак Маслянистий щільний смак, що поєднує солодкість і терпкість, з димними нотами торфу.
Гастрономічна поєднуваність Ardbeg десятирічної витримки добре пити в чистому вигляді, доречно запропонувати до нього сигару.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари